LIIGU | KUULA | AVASTA | KOGE

KOHINA unikaalne ja tabamatu miski on kutsumas kõiki naisi suvisele Hiiumaale.
Kaua oodatud ja korduvalt küsitud mitmepäevane KOHIN on siin!

ASUKOHT:
Hiiumaa, Pihla Inspiratsioonitalu


AEG:
30. - 31. juuli

PROGRAMM
LAUPÄEV 30.07
13:00 registreerumine

13:30 - 13:45 Päeva sissejuhatus
13:45 - 14:30 Intervjuu, JESPER PARVE
14:30 - 14:40 Paus
14:40 - 17:15 Praktiline töötuba, KAIDI LAUR 
Autentsus vs kuulumine, mugavustsoon vs kasvamine
17:15 - 18:40 Vaba aeg / Õhtusöök
19:00 - 21:00 Rituaal ja naiselikkus Kuu Elinaga (ELINA NAAN)
21:30 - ... Taiko trummid ja HELE-RIIN UIB / Päeva lõpetab õhtune suvemelu

PÜHAPÄEV 31.07
9:00 - 9:05 Kogunemine, tervitussõnad
9:05 - 10:20 Hommikujooga, LIISI KITSING JARUDI
10:20 - 10:35 Paus
10:35 - 11:20 Intervjuu, KRISTI KALLUSTE, Bonobo
11:20 - 12:20 Intervjuu, MARI OJASAAR
12:20 - 13:30 Lõunapaus
13:30 - 15:00 Ilu ja kunsti töötuba, KRISTI KALLUSTE, MILLI MAIER-VESKE
15:00 - 15:15 Ürituse lõpetamineMIDA OSALUSTASU SISALDAB:
Kahepäevast täisprogrammi - Praktilised töötoad, inspireerivad esinejad, treeningud, kingikott ja KOHINA suvemelu.

OSALUSTASU
150 €
*** Osalustasu ei sisalda toitlustust ega majutust.

OSALUSTASU ON VÕIMALIK MAKSTA KAHES OSAS.
Esimene osamakse summas 75 € broneerib sulle koha.
Teine osamakse peab olema laekunud hiljemalt 22.07 ja see kinnitab sinu osaluse.

REGISTREERU SIIN

PRAAM
Kindlasti tuleb kohe reserveerida ka endale praami koht.
https://www.praamid.ee

MAJUTUSVÕIMALUSED:
Kindlasti soovitame tegeleda sobiva majutuse broneerimisega kohe, kui oled otsustanud KOHINAL osaleda. Suvi on äärmiselt ürituste tihe aeg ning vabade majutuskohtade leidmine võib osutuda väga keeruliseks.

Pihla Inspiratsioonitalu (Asub KOHIN ürituse sündmuspaigal)
https://jestribe.com/jes-pihla-inspiratsioonitalu/
Jesper Parve koordineerib sealset majutust. Kirjutage majutuse broneerimise osas otse temale:  jesperparve@gmail.com

Pihla Inspiratsioonitalus on võimalik meie suvisele üritusele tulla majutuma ka telgiga, haagissuvila või muu Camp-Van tüüpi "Enjoy Nature" stiilis sõidukiga. Kasutada saate ka majas asuvaid dušše ja tualette.
Kogu Pihla majutus käib läbi:  jesperparve@gmail.com

Lähedal asub ka Jes Beach House, mida saab otse broneerida siit:
https://jestribe.com/majutus/beachhouse-kompleks/
Kaugus Pihla Inspiratsioonitalust - 11 km

Majutust pakub läheduses ka Kalana Puhkeküla:
https://www.kalana.ee
Asub 12 km kaugusel Pihla Inspiratsioonitalust.

*** KUI SINUL ENDAL VÕI SINU TUTTAVAL ON PAKKUDA ERAMAJUTUSVÕIMALUSI HIIUMAAL MUGAVA AUTOSÕIDU KAUGUSEL PIHLA INSPIRATSIOONITALUST, SIIS OLE NII ARMAS JA ANNA MEILE MÄRKU.

REGISTREERU SIIN


<<•>> ÜRITUST TOETAVAD <<•>>JESPER PARVE
Mees, kellel ameteid mitmeid, kuid ta ise sooviks, et teda teatakse lihtsalt ühe toreda inimesena. Tänaseks on Jesper JES Kirjastuse looja ning tegevjuht; Hiiumaa Vabakooli üks loojatest; Pihla Inspiratsioonitalu peremees ja Raamatutriloogia MEES autor.

ELINA NAAN
Elina on naistelaagreid ja teetseremooniaid hoidnud pea kümme aastat. Läbi podcast Armastuse salvestuste ja coachingu on ta viimaste aastatega aina enam sukeldunud sügavale naiste hingeellu. Kust me tuleme, mis meid juhib, kuidas oma sügavust ja tuld ja maagilist olemust liita paarissuhtesse, pereellu, töökollektiivis ja mujal, et jääda endaks, aga luua just naisena, naiselikus energias.
Rituaalid ja tseremooniad on aga õpetanud elu pühitsemist ja tänu.
Kohinal ühendamegi Naiste sisemaailma ja ilu ja lood ja loomised tervikuks, et koos tõsta ja tõusta.


MARI OJASAAR
Kunstnik, lastreaamatute autor, looduse imetleja, ema ja ärinaine. Tunnen, et olen hetkel mitme rolli kandja ja põnev on nende vahel tasakaalu leida. Kõige paremini maandab mind loodus ja looming. Neid kahte seon nii oma joonistustes, kui ka kingituste brändi Kuma Design juhtimises.

HELE-RIIN UIB
KOHIN Hiiumaa õhtusse lisab maagiat ja rütmi kaunis Hele-Riin Uib, kes toob meieni Jaapanist pärit idamaiste taiko-trummide salapära.
Hele-Riin on Taiko-trummide hingeelu õppinud meistrite käe all Jaapanis kohapeal (Emiko Taba, KODO artistid Eiichi Saito, Yosuke Oda, Ichitaro) ning täiendanud end 12 aasta jooksul erinevatel workshop'idel.Hele-Riin on tuntud laiemale publikule eelkõige 2 Quick Start löökpillimängijana, olnud trummariks ansamblis Blacky, esinenud koos Liis Lemsaluga, Koit Toomega, Rolf Roosaluga jpt.
Hele-Riin on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia klassikalise löökpilli eriala magistri kraadiga ning Helsinki kõrgkooli Metropolian pop/jazz suunal.
Ta on mänginud Rahvusooper Estonia's, ERSO's, Tallinna Filharmoonias ja muudes erinevates klassikalistes projektides.
Samuti on ta loonud enda trummiduo DrumAttack (show percussion duo), Muteki TAIKO (Jaapani trummide projekt) ning naistest koosneva rokkansambli G.O.S.H.
Hele-Riin on õpetaja olnud üle 20 aasta, neist 10 aastat GAM muusikakoolis, kus ta lõi sealse rivitrummarite rühma GAG Armada.

KRISTI KALLUSTE

Kristi on paljudele tuntud kui kodumaise looduskosmeetikabrändi BONOBO looja.
BONOBO sündis 2014. aastal, mil maailmarändur ja ratsionaalne boheemlaslik looduslaps Kristi hakkas otsima võimalikult puhtaid ja looduslikke kosmeetikatooteid. Pärast esiklapse sündi muutus nahk eriti tundlikuks, mis viis soovini valmistada ise kreeme, mille koostisosad oleksid tuttavad ja turvalised.
Et loodusega ühenduses olemine on Kristi jaoks südamelähedane teema, jõudis ta üsna pea taimetark Irje Karjuse juurde – omandama saladusi ja teadmisi, mis võimaldaksid panna Bonobo ja väekad Eesti taimed koos hingama.
Nüüdseks on Kristi kolme lapse ema, tugevdanud oma tutvust taimedega ning täiendanud Bonobo tootevalikut.
Kõike seda innustab Kristit tegema sügavam sisemine vajadus muuta maailma.
Läbi armastuse oma laste vastu.
Iga päev üha kindlamalt ja tugevamalt.

KAIDI LAUR
Kaidi viib meid unikaalsele rännakule tõeliselt põnevatel teemadel - autentsus vs kuulumine ja mugavustsoon vs kasvamine.
Aga, kes on Kaidi?
Kirjanik/ Terapeut/ Koolitaja/ Joogaõpetaja
Olen töötanud üle 11 aasta terapeudina. Kohtunud tuhandeid tunde erinevate inimeste hingemaailmaga. Koos kahe teise vägeva naisega oman Tallinna suurimat joogastuudiot City Yoga, kus olen ise ka õpetaja. Mul on üle 21 000 jälgijaga Facebooki blogi (“Hingest rahul”) ja olen raamatute „Hingest rahul“ ning “Hingest aus” autor. Olen teinud kolumnistina kaastööd Eesti juhtivatele ajakirjadele ja veebiväljaannetele.
Viisteist aastat tagasi hakkasin sügavamalt tegelema inimmeelega. Olen õppinud palju erinevaid teraapia-, keha- ja meeletehnikaid ning õpin siiani. Mind siiralt huvitab, kuidas elada nii, et see inspireeriks mind ennast ja teisi.
Eluterve täiskasvanu üks olulisimaid oskusi on tulla toime mõlemas, nii heas kui ka elu väljakutsetes. Sellest sünnibki rahulolu. Mitte oodata, millal ilm ilusaks läheb, vaid õppida vihmas tantsima. See ongi olnud minu tee - õppida elu nautima sellisena, nagu ta on. Aktsepteerimisega kaasneb vabadus ja see mind inspireerib. Elada vabalt ja kergelt, kaotamata sealjuures sügavust.
Minu kohta leiab rohkem infot: kaidilaur.com

LIISI K. JARUDI

Liisi leidis jooga juba üle 10 aasta tagasi Londonis, mil hakkas praktiseerima Bikram joogat. Endise iluvõimlejana paelusid teda erinevad joogastiilid, kõige enam pani Liisit aga joogas hindama temas eneses avastatud kuulumistunne, tasakaal ja energia.
Liisi kirg aina kasvas ja kasvas ning 2018. aastal otsustas ta süveneda joogasse veelgi enam, valides joogaõpetaja treeningu Indias.
Liisi tundides on fookus keha funktsionaalse liikumise ja liikuvuse arendamisel. Tema tunnid panevad su särama ning aitavad leida harmooniat eneses ja ümbritsevas.

REILI
DJ Abundancer, usub, et kui me laseme lahti mõttest, et muusikal ja liikumisel on olemas korrektne vorm, koht ja aeg, jõuame küllastava vabaduseni, kus laseme muusikal ning kujutlusvõimel end kanda. Laseme muusikal end Kohinal kanda DJ Abundancer poolt valitud muusika saatel.