Veebruari KOHIN on toomas olemise ilu fookusesse suuremalt, kui kunagi varem. Selle tähistamiseks oleme just teile naised valinud meie järgmiseks kohtumispaigaks ühe Lõuna - Eesti kaunimatest ja maagilisematest paikadest - Sangaste Lossi.
Tõenäoliselt saab see paljude jaoks olema selle aasta ametlikuks loovuse pööripäevaks, kus kahtlused enda hääle leidmiseks ja raamid värvilisemalt unistamiseks teevad ametliku kannapöörde.
Kas oled mõelnud, et milline näeks välja päev ainult naistele, mida võib julgelt nimetada peoks, mis tähistab loovust, tasakaalu, muusikat, tantsu, uut hingamist ja nauditavat õhkkonda ja seda kõike lossis, mis pühendub sel päeval ainult meile?

DRESSCODE: Kuna tegu on siiski väga oodatud tähistamisega, siis julgustame teid lisaks liibukatele selga panema/kaasa võtma ka näiteks tuunika, kimono, pika seeliku või kleidikese, aksessuaare või mis iganes tekitab sinu jaoks tunnetuse ühest teistmoodi erilisest pühapäevast. Kohal on ka väga naisteteadlik fotograaf Familiis, kelle pilgu läbi see kõik jäädvustatud saab.

KELL 11.00 - 16.00
(Varajastele saabujatele avame uksed 10.00,
et rahulikult lobiseda, ehk kohvitada ja
end sisse seada)

***
JOOGA JA TASAKAALUS MEELESTUS treening
Henessi Schmidt
LOOVMÕTLEMINE- JA KIRJUTAMINE workshop
Helen Maandi
MUUSIKA JA TANTS afterparty dance celebration
Henessi Schmidt

PS! LÕPLIK KAVA ON AVALDAMISEL


HIND 40€
Kui sa ei saa mingil põhjusel osaleda ning teavitad meid sellest vähemalt 1 päev enne üritust, siis maksame piletiraha sulle tagasi.*** LOOVMÕTLEMINE- JA KIRJUTAMINE workshop
Selles meeliavardavas workshopis on meil võimalus arutleda teemadel, et kas sõnad on pehmed või kõvad, kuidas muusika kirjutamist mõjutab, kas kaneelilõhn meenutab kääbikuid, kas ma olen pigem päeva- või öökirjutaja, kuidas tühjusest luua, miks ma nii kummalistest asjadest mõtlema/kirjutama hakkan, kui mind reeglitega ei piirata?
Loovkirjutamise töötuba on koht, kus saavad kokku kõige erinevama tausta ja mõtteviisiga inimesed, kes hakkavad erinevate loovülesannete kaudu nii ennast kui teisi ruumisviibijaid avastama ja avama.
Loovus - Õpime vabanema oma loovuse blokist (leiame põhjused, mis blokki tekitavad ja kuidas neid sõbralikult murda)
Harjumused - Räägime, kuidas kujundada harjumusi, mis meie loovust käivitavad
Ideed - Õpime genereerima võimalikult absurdseid ideid võimalikult väikese ajaga (ajasurve teeb imesid!)
Tunnetamine - Tunnetame, kuidas erinevad meeled meie kirjutamist mõjutavad (ülesanded läbi lõhnade, helide, visuaalsete mõjutajate)
Kirjutamine - Kirjutame oma ideede põhjal nii ilusaid kui ogaraid kirjatükke, et mõista, milline stiil meie sisemist kirjalooma kõige rohkem kõnetab
Rakendamine - Mõtleme ja kirjutame, kuidas ja millises suunas oma ideid igapäevaelus rakendama hakata (kellele suunata, millisel moel, millises kanalis jne)


Kõikide Kohinlannadega kohtume 6. veebruaril Sangaste Lossis, millest saab sel päeval tõeline Kohinriik!ÜRITUST TOETAVAD:
Sangaste Loss | Tõrva Veemõnula


HELEN MAANDI
Lugude jutustamine on alati minu hingeasi olnud. Juba väikesest peale mõtlesin välja tegelasi ja olukordi ning andsin maal mängides igale kivile ja puule rolli, et kõike enda ümber veel rohkem elama panna. Minu soov ideede ja lugude genereerimist põhjalikumalt õppida viis mind Uus-Meremaale, kus õppisin professionaalset loovkirjutamist ning olen seda oma elus nii igapäevaselt kui tööalaselt võimalikult erinevas vormis kasutanud. Ühel hetkel tundsin, et mul on edasi viia ja jagada põnevaid tööriistu ja meetodeid, mis sisemist loovust ärataks ja käivitaks ning seetõttu hakkasin korraldama ka loovmõtlemise- ja kirjutamise töötubasid. Nüüdseks olen loovlaineid löönud väga erinevate vanusegruppide hulgas, õpetanud lugude jutustamist ning aidanud enda loovat „häält“ leida nii eraisikutel kui ettevõtetel ning iganädalaselt olen ka loovkirjutamise õpetaja Gustav Adolfi Gümnaasiumis. Julget mõtlemist ja uute maailmade ehitamist läheb meil praegusel ajal vaja rohkem kui kunagi varem!


HENESSI SCHMIDT
Henessi on eesti filmi- ja teatrinäitleja, kes lõpetas 2019. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti erialal. Lisaks sellele on ta õppinud joogat ja ravimtaimede tarkusi. Samuti on üheks tema suureks kireks muusika ja miksimine DJ-na. Eelkõige on Henessi huvitatud kasvust ja arengust. Talle meeldib kaasa lüüa projektides, mis avavad uusi vaatenurki ning täiendavad tema kogemuste pagasit. Henessi jaoks on oluline, et tema tegevused oleksid meie ühiskonnale vajalikud ja kõnekad ning võimega muuta asju paremaks. Kunst on keel, mis kõneleb igaühega. Enne näitlejaõpinguid tegeles ta neli aastat tantsimisega, mistõttu on talle meeldinud tegeleda projektidega, mis on seotud ka tantsu, koreograafia või võitluskunstidega. Ta naudib väljakutseid, uusi vaatenurki ja maagiat. Henessi usub armastusse, lahkusesse, pühendumusesse ja aususesse.